کاغذ دیواری سه بعدی

کاشی سه بعدی
کاشی سه بعدی
دی ۱۴, ۱۳۹۵
سرامیک سه بعدی
سرامیک سه بعدی
دی ۱۴, ۱۳۹۵

کاغذ دیواری سه بعدی

کاغذ دیواری سه بعدی نوعی پوشش برای دیوارها و تزیین آنها می باشد یکی از بهترین و جذاب ترین ایده های امکان پذیر در طراحی دکوراسیون منازل ، ادارات و … می باشد و همه ما با واژه کاغذ دیواری و تا حدودی با کارایی و میزان ارزش آن در دکوراسیون داخلی آشنا هستیم و می دانیم که جلوه ای خاص و زیبا به هر محیطی که از آن استفاده می شود ، می دهد . کاغذ دیواری یک انتخاب ایده آل برای طراحی دکوراسیون داخلی بوده و هست و انتخاب طرح ها و رنگ های مناسب و شیک آن به دلیل تنوع زیاد کار بسیار دشوار است ولی هر کس با توجه به سلیقه و مکان مد نظر خود آن را برگزیده و از آن بهره می گیرد و از آن پس با دیدن محیطی رویایی ، از زندگی لذت دو چندان خواهد برد .مجموعه طرح های ما برای فریب چشم از توهم وجود  عمق و تناقض میان فضای واقعی و مجازی مناسب است برای لذت ببینده با ایجاد توهم در فضا ، به راحتی میتوانید عمق را به هر اتاق با استفاده از تصاویر پس زمینه سه بعدی و گرافیکی بدهید. کاغذ های دیواری سه بعدی شامل الگوهای متفاوت و مختلفی مطابق با سلیقه کودک ، جوان و نوجوان و بزرگسال است که با طرح های مختلف برای کودکان و طرح های واقعیت مجازی به علاوه طبیعت است که با تصاویر مدرن سه بعدی ترکیب می شوند و توهمی جذاب را به دیوار های هر اتاق اضافه می کنند.
کاغذ های دیواری سه بعدی واقعا می توانند رنگ و تنوعی به محیط زندگی و محل کار بدهند البته مورد استفاده این نوع از عناصر دکوراسیون داخلی بسته به سلیقه و نوع کاربری آن متغییر است . میتواند طرح ها به صورت ایجاد حفره و غار مانند ، در داخل دیوار باشد و یا فضایی طبیعی که بکرترین مناطق جهان را به تصویر می کشد و یا حتی نگاهی از ارتفاع چند طبقه ساختمان های بلند شهر . گاهی نیز تصاویر واقعا وهم آمیز مورد استفاده قرار می گیرند که در بعضی اوقات دچار سردرگمی بیننده می شوند . جذابیت گیج کننده نیز به تصاویر چاپ شده بر روی کاغذ های دیواری سه بعدی اضافه می گردد.

تاریخچه کاغذ دیواری

تاریخچه کاغذ دیواری از چین آغاز شد در واقع میتوان گفت مخترع کاغذ دیواری چینی ها هستند در قرن ۸ میلادی توسط یک شخص زندانی راز کاغذ دیواری برای یک عرب فاش شد و او نیز آن را به اروپا انتقال نمود در آن زمان بسیاری از هنرمندان اروپایی شروع به نقاشی در ابعاد بزرگ کردند ولی به طور کلی کاغذ دیواری واقعی با پیدایش صنعت چاپ متولد شد در اواسط قرن ۱۸ بریتانیا به عنوان اولین تولید کننده و صادر کننده کاغذ دیواری در اروپا تبدیل شده بود و در قرن ۱۹ تولیدات کاغذ دیواری در سطح وسیع در انگلستان شروع شد و موجب خرید و استفاده تمام اقشار شد . تاریخچه ورود این محصول به ایران به دوران ناصرالدین شاه قاجار بر می گردد وی به شیوه های معماری و هنر مغرب علاقه بسیاری داشت همین امر موجب ورود کاغذ دیواری به ایران شد چرا که در زمان نوسازی کاخ گلستان تصمیم به پوشاندن دیوار های کاخ با کاغذ دیواری وارداتی نمود و از آن دوره تا به امروز هر روز این محصول در طرح ها و رنگ های متنوع و حتی طرح های به روز در دسترس است . نمونه جدید این نوع کاغذ دیواری سه بعدی است که بسیار مورد توجه قرار گرفته است و استفاده می شود.

کاغذ دیواری سه بعدی و مزایای آن

کاغذ دیواری سه بعدی به سبکی از کاغذ های دیواری گفته می شود که به روش سه بعدی سازی و چاپ تصاویر سه بعدی سعی بر ایجاد فضایی جذاب تر می کند .علت انتخاب کاغذ دیواری چندی است که برای همه ما به صورت کاملا واضح روشن می باشد یعنی ما برای رهایی از رنگ آمیزی و مشکلاتی که گاها با آن مواجه می شویم از کاغذ های دیواری استفاده می کنیم به طور مثلا کسانی هستند که نسبت به بوی رنگ و مواد دارای نفت و تینر ( ماده ای که از نفت به دست می آید و برای رقیق سازی رنگ استفاده می شود . ) حساس هستند و حس خوبی نسبت به آن ندارند از همین رو عدم استفاده از رنگ ها و نیاز به زیبایی که در تمامی موجودات به خصوص انسان ها احساس می شود. باعث شده است تا به جای استفاده از رنگ آمیزی دیوار ها از کاغذ های دیواری استفاده کنیم .

در حال حاضر کاغذ دیواری های سه بعدی به عنوان یک کالا ، محصول بسیار زیبا و لوکس در دکوراسیون داخلی شناخته شده است به طوری که یکی از محصولات طراحی و زیبا سازی دکوراسیون های داخلی است که طرفداران زیادی دارد و به شکل گسترده ای در دکوراسیون منازل ، ادارات و … در حال استفاده می باشند و علاقمندان بسیاری را جذب کرده است که اگر به طور صحیح نوع و رنگ انتخاب شود محیط زیبا و دلچسبی را پدید می آورد. بسیاری از افراد می پندارند و یا بهتر است بگوییم حس می کنند که کاغذ دیواری سه بعدی دارای طرح های برجسته می باشد که دوام بسیاری نخواهد داشت ولی لازم به ذکر است که کاغذ دیواری سه بعدی به هیچ عنوان به صورت برجسته نمی باشد بلکه طراحی آنها به گونه ای انجام می شود که به دلیل سایه های استفاده شده از فاصله ای ، سه بعدی و برجسته به نظر می آید و همین ویژگی است که آن را منحصر به فرد از نمونه عادی کرده است . کاغد دیواری ها معمولا الياف وينيل دار‌، قابل شستشو‌، ضد خش و ضد ضربه‌، آکوستيک‌، قابل رنگ کاري تا ۸ مرحله با طول عمر بالا و مرغوب هستند و مي‌توانند جايگزين خوبي براي ديگر پوشش‌هاي ديواري باشند‌.

نمایی زیبا و جذاب بر روی دیوارهایی ساده 

بعد از تصمیم گیری برای استفاده از کاغذ دیواری از نوع سه بعدی و بعد از انتخاب طرح با توجه به سلیقه و محیط ، نوبت به نصب آن می رسد ولی موردی که در زیبایی آن مهم می باشد نوع نورپردازی دیواری است که کاغذ دیواری سه بعدی روی آن نصب شده است که بسیار مهم می باشد به گونه ای که اگر به درستی انجام شد زیبایی آن ر ا چندین برابر خواهد کرد .

کاغذ دیواری سه بعدی نسل جدیدی از کاغذ دیواری می باشد و به جرأت می توان گفت تا مدت های بسیار ، مد  و مورد پذیرش و لذت افراد در محیط استفاده شده ، می باشد . دقت داشته باشید با توجه به زیبایی این محصول ولی استفاده از آن به طور مکرر بر روی تمام دیوار های یک محیط زیاد جالب به نظر نمی رسد و ممکن است باعث خستگی و شلوغی شود به همین خاطر پیشنهاد می شود تنها یک یا دو دیوار از یک محیط را از کاغذ دیواری سه بعدی پوشانده و بقیه دیوار ها را از کاغذ دیواری ساده و عادی و یا طرح های یک نواخت و خلوت بهره گرفت .

از مزایای استفاده از کاغذهای دیواری میتوان به سرعت عمل برای پوشانیدن دیوار ها و جلوه بخشی زیبا با هر طرح و رنگ دلخواه به دیوار نام برد از طرفی نیز با توجه به مشغله های کاری و روزمره ما نیاز مبرم به استراحت و لذت بردن از هر چیزی که رساننده این است : انسان های تمامی فعالیت های خود را برای رسیدن به آرامش و لذت از زندگی انجام میدهند ، داریم پس استفاده از کاغذ های دیواری یک راه پیشنهادی برای آرامش شما می باشد . 

گالری تصاویر کاغذ دیواری سه بعدی | نمونه طرح ها

کاغذ های دیواری سه بعدی در طرح ها و شکل های متفاوتی طراحی و چاپ می شوند از مناظر طبیعی تا اشکال و طرح های انتزاعی و … که بیشتر برای کاغذ های دیواری سه بعدی با توجه به اقلیم و شرایط سلیقه ای انتخاب می شوند.

تعداد نمونه های کاغذ دیواری با توجه به میزان تنوع طرح ها و رنگ ها و با توجه به سلایق ، محیط ، گروه سنی و حتی تحصیلی و … بسیار زیاد و نامحدود می باشد ولی به طور کلی شما برای اعتماد به ما و همچنین اطمینان از کار شرکت می توانید گالری از این نمونه کارها را مشاهده نمایید .

 توجه داشته باشید که شما هر نوع طرح و رنگ که مایل باشید پیاده سازی آن توسط ما امکان پذیر می باشد و جای هیچ گونه نگرانی و یا محدودیت در انتخاب وجود ندارد. 

شرایط و عوامل تاثیر گذار بر روی انتخاب کاغذ های دیواری سه بعدی

برای انتخاب نوع و جنس بعلاوه طرح و نقش کاغذ های دیواری به عواملی چون دیوار ساختمان ، قدمت دیوار ، متراژ ، فضای مورد استفاده ، سلیقه ، اقلیم آب و هوایی و ..  توجه می شود . مهمترین شرط تأثیر گذار بر روی انتخاب طرح سلیقه و عامل انتخاب توسط سلیقه نیز فرهنگ و اقلیم جامعه می باشد که این موضوع از بحث ما خارج می باشد.
کاغذ های دیواری سه بعدی و یا کاغذدیواری ۳D یکی از بهترین ابزار ها برای رسیدن به دکوراسیونی جذاب و خلاقانه است که با متد های روز در دکوراسیون داخلی همسو می باشد.

شرکت نیکروز

شرکت نیکروز با بهره گیری از بهترین طرح ها و با توجه به تکنولوژی از بهترین وسایل و ابزار کار برای ایجاد محیط زیبا و فوق العاده برای شما عزیزان استفاده می کند و همواره سعی خود را کرده است که طرح ها و درخواست شما را به نحو احسنت و در کمترین زمان ممکن انجام دهد . این شرکت با سالها تجربه در زمینه طراحی دکوراسیون و بهره مندی از بهترین و به روز ترین دستگاه های دنیا توانسته به عنوان به نام ترین برند در در این زمینه فعالیت کند و با توجه به میزان مشتریان و درخواست آنها روز به روز در حال پیشرفت و بهتر و بهتر شدن می باشد

شرکت نیکروز با چندین سال سابقه در زمینه تولید و طراحی کاغذ های دیواری سه بعدی اولین و بزرگترین واحد تولیدی در غرب ایران مفتخر است تا اعلام آمادگی خود برای همکاری با تمامی سازمان ها و نهاد ها بعلاوه همشهریان عزیز اراکی را به گوش همگان برساند .
طراحی و چاپ تصاویر سه بعدی بر روی کاغذ های دیواری، پیشنهاد ویژه شرکت نیکروز مطالعه مقالات

هزینه و قیمت کاغذ دیواری چگونه است ؟

کاغذ دیواری یا رنگ آمیزی 

نحوه انتخاب کاغذ دیواری صحیح

مراحل نصب کاغذ دیواری 

چگونه مناسب ترین کاغذ دیواری را انتخاب کنیم 

جدید ترین کاغذ دیواری  ۲۰۱۷

می باشد که شما با کلیک بر روی هر یک از عناوین فوق الذکر می توانید به راحتی آنها را مطالعه فرمایید.

1 دیدگاه

  1. محسن می‌گه:

    ممنون از مطالب خوب و مفیدتون

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *