پنجره مجازی

آسمان مجازی
آسمان مجازی
دی ۱۴, ۱۳۹۵
رادیاتور شیشه ای
شیشه بین پله
دی ۱۴, ۱۳۹۵

پنجره مجازی

پنجره مجازی | گالری تصاویر ، نمونه طرح ، بهترین پنجره مجازی | Virtual window چیست | عکس پنجره های مجازی | پنجره کاذب | روش نصب و استفاده

به جرأت می توان گفت یکی از زیباترین ترفند ها برای زیباسازی دکوراسیون داخلی می باشد که در چند سال اخیر رواج پیدا کرده است شرکت نیکروز از این محصول بهره گرفته و زیباترین طرح ها و ایده های برگرفته از طبیعت را در محیط بسته و بی جان منازل و ادارات و … پیاده سازی می کند. ایجاد دید زیبای روی دیوار به عنوان پنجره مجازی علاوه بر افزودن زیبایی و تکمیل دکوراسیون داخلی، تأثیر شگرفی در روحیه افراد داخل محیط داشته و باعث کاهش استرس – خستگی و افزایش نشاط در محیط می گردد. پنجره مجازی بعلت ویژگی های خود می تواند کاربردهای بسیار متنوعی داشته باشد و با توجه به امکان تولید در ابعاد مختلف برای همکاران فعال در دکوراسیون و معماری داخلی بسیار مفید خواهد بود .

پنجره مجازی

به شکل و تصاویری گفته می شود که توسط چاپ و طراحی بخصوص بر روی سطح پنجره ها اجرا می شوند . از کاربرد های پنجره مجازی در زیباسازی دکوراسیون های داخلی منازل ، شرکت ها ، دفاتر و مکان هایی که از لحاظ ظاهری دکوراسیون اهمیت دارند ، استفاده می شود. می توان با استفاده از پنجره های مجازی و جلوهای بصری که به فضا و محیط پیرامون می دهند جذابیت دو چندانی را پدید آورند پنجره های مجازی شکل ها و طرح های مختلفی دارد و معمولا با مضامین طبیعت مورد استفاده قرار می گیرند.

روش نصب و استفاده پنجره های مجازی :

پنجره های مجازی اغلب در دیوارها نصب می شوند و از ۴ بخش اصلی و مجزا تشکیل شده اند .

  1. محل قرارگیری اصلی که بر روی دیوار اصلی و یا کاذب می باشد .
  2. باکس نورپردازی که جزء ثانویه را تشکیل می دهد و از المان های نورپردازی استفاده می شود.
  3. تایل پنجره که از جنس پلکسی با چاپ مستقیم است .
  4. فریم پنجره و در نهایت برای تکمیل و اجرای مرحله نهایی جلوه دادن به پنجره استفاده می شود.

گالری تصاویر پنجره مجازی | نمونه طرح ها

این طرح و ایده ی به روز و جذاب دکوراسیون داخلی که پنجره ای به روی دنیایی اعجاب انگیز می باشد بهترین محصول از دکوراسیون انتخاب شده است و بسیاری را مجذوب خود کرده است و رشد قابل توجه ای داشته است .

گالری از این طرح ها که توسط ما انجام شده است برای شما قابل مشاهده می باشد .

کاربرد پنجره های مجازی

پنجره مجازی ایده ای به روز و زیباست که در راستای کاربرد عناصر آرامش بخش و القای آرامش از نظر بصری در دکوراسیون داخلی مورد استفاده است طراحان و معماران دکوراسیون از این ایده در جهت افزایش راندمان کاری خود بهره مند شده اند و مردم و افراد مختلف نیز در جهت زیبا بخشی به محیط خود و لذت بردن از یک منظره که شاید امکان دیدن آن به طور مستقیم امکان پذیر نباشد را در یک ایده به نام پنجره مجازی لمس می کنند . این پنجره ها در اندازه و ابعاد گوناگون و تنوع در تصاویر و رنگ و حتی فریم ، ترکیب نور و تصویر قابلیت های فراوانی را در هم خوانی با رنگ ها مختلف دکوراسیون دارا می باشد و کاملا طبق سلیقه مشتری می باشد کاربرد پنجره مجازی در هر محیطی و بر روی هر دیواری با توجه به شرایط و نظر مشتری امکان پذیر می باشد . 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *