آسمان مجازی

سرامیک سه بعدی
سرامیک سه بعدی
دی ۱۴, ۱۳۹۵
پنجره مجازی
پنجره مجازی
دی ۱۴, ۱۳۹۵

آسمان مجازی

آسمان مجازی | سقف جدید چاپی | نمونه طرح ها، تصاویر ، ویژگی ها آسمان مجازی | سقف کاذب چاپی | پلکسی گلاس چاپی| آسمان مجازی چیست

داستان دقیقا از زمانی شروع شد که طبیعت از ما فاصله گرفت و همچون کودکی که از آغوش مادرش فاصله گرفته باشد ،شرکت نیکروز تمام تلاش خود را کرده که به طبیعت نزدیک شود و آن را به محل زندگی نزدیک کند. اجرای انواع سقف کاذب آسمان مجازی شرکت نیکروز جایگزینی مناسب جهت اجرا در سقف های کاذب در مراکز مسکونی ، تجاری ، اداری ، درمانی و … می باشد.

شرکت نیکروز تمام تلاش خود را در جهت رشد و ارتقای فرهنگ و سبک معماری ارگانیک( طبیعت گرا) و جلوگیری از گسترش آلاینده های زیست محیطی و تلاش در جهت بالا بردن انگیزه و نشاط در محیط ، بالا بردن آستانه صبر افراد ، زیباسازی فضاهای معماری و تلاش در جهت تولید جدیدترین محصولات دکوراسیون داخلی انجام داده است.

شرکت نیکروز با استفاده از مجریان سقف های کاذب پیش ساخته در جهت اجرای پروژه ها ، استفاده از ایده پردازان و طراحان دکوراسیون داخلی ، استفاده از متخصصین الکترونیک و صنعت نورپردازی درجهت بالا بردن کیفیت و شیوه های نورپردازی و کاهش مصرف بی رویه انرژی و جلوگیری از گسترش آلاینده های زیست محیطی تمام تلاش خود را کرده است تا رضایت مشتری را جلب نماید. آسمان مجازی یکی دیگر از نمونه تولیدات شرکت نیکروز می باشد که با بهره گیری از بهترین تکنولوژی روز دنیا و استفاده از بهترین ابزارهای چاپ و مواد لازم به ایجاد این نوع از طرح های خاص و جالب دکوراسیون داخلی کرده است .

آسمان مجازی چیست؟

کار در دنیای امروزی با فشارهای روحی و جسمی فراوانی همراه است. وقتیکه در زمان عبور از خیابانهای پرترافیک با هوایی آلوده به محیط کار می رسیم یا پس از یک روز کاری پر مشغله و خسته کننده به خانه بر می گردیم ، دوست داریم در محیطی بسیار آرام  به کار یا استراحت بپردازیم و این حق مسلم ماست .

سقف کاذب یکی از راهکارهایی است که با الهام از طبیعت و متناسب با روحیات انسان معماری و دکوراسیون داخلی محیط خانه یا محیط کار را به گونه ای طراحی می کند که می تواند ما را در رسیدن به آرامش و کاستن خستگی های روحی یاری نماید. آسمان مجازی نوعی سقف کاذب می باشد که در سالهای اخیر در ایران رایج شده است که با استفاده از نورپردازی ها و تصاویری از آسمان و طبیعت بیرون ، در کنار سقف های کاذب دیگر ساخته می شود و فضای خانه یا محیط کار را از حالت خشکی و ساده و و بی روح بودن به فضایی آرامبخش تبدیل می کند .این سقف های کاذب به گونه ای طراحی می شوند که کاملا واقعی به نظر می آیند و الهام بخش حس خوب و لذتی همیشگی است .

خواص و ویژگی ها

ایجاد محیط آرام و کاهش استرس
بهبود حالات روحی بیمار در بیمارستانها
نصب آسان
خاصیت ضد باکتری و دافع گرد و غبار

این سقف از سه قسمت اصلی تشکیل می شود
سازه نورپردازی: از لامپهای متنوعی برای طراحی نورپردازی استفاده می شود.
سازه سقف کاذب: با رعایت فاصله مناسب از سازه نورپردازی و متناسب با ابعاد سقف های کاذب دیگر ساخته می شود.
تایل آسمان مجازی : عامل متمایز کننده و اصلی این سقف از سقف های دیگر می باشد. در واقع تصاویر زیبا و دل انگیز بر روی تایلها چاپ می شود.

گالری تصاویر آسمان مجازی| نمونه طرح ها

آسمان های مجازی در کنار طرح ها و خدمات دیگر نیکروز قرار گرفته است و محیطی دل انگیز و زیبا و شادابی را پدید آورده است شاید امروزه دیدن یک آسمان آبی پاک برای بسیاری از ما امکان پذیر نباشد ولی دیدن عکس و طرحی از این زیبایی طبیعت به خوبی تداعی گر آن می باشد .

تصاویری از سقف های کاذب و یا آسمان مجازی توسط شرکت نیکروز اراک 

کاربرد آسمان مجازی

مشغله های روزمره و شلوغی ها و آلودگی تأثیرات مخرب و منفی بر آرامش روحی و روانی ساکنان شهر های مختلف گذاشته است به همین دلیل در جهت کاهش این اثرات اولین محیط محل کار و منازل مسکونی و حتی محیط های تفریحی و فرهنگی می باشد . یکی از عوامل کاهش اضطراب و خستگی های روحی و روانی ، طراحی و زیباسازی محیط اطراف است. برای تحقق این آرامش المان هایی در دکوراسیون موجود است که یکی از آنها استفاده از آسمان مجازی است که علاوه بر افزایش جذابیت و زیبایی محیط در آرامش بصری و در نتیجه آرامش روحی بسیار مؤثر می باشند  همین امر موجب شده است که از این ایده به روز دنیا، در جایگاه های مختلف مانند منازل مسکونی و اتاق خواب ها ، استخرها ، بیمارستان ها ، نمایشگاه ها و سالن های همایش ، شهربازی های سرپوشیده ، مجتمع های تجاری و … استفاده شود تا محیطی زیبا و مدرن را برای همه ما به ارمغان آورد . طرح های آسمان مجازی کاملا سلیقه ای بوده و هر طور که مشتریان راضی و مایل باشند قابل پباده سازی و اجراست .

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده − 7 =