آسمان مجازی

سرامیک سه بعدی
سرامیک سه بعدی
دی ۱۴, ۱۳۹۵
پنجره مجازی
پنجره مجازی
دی ۱۴, ۱۳۹۵

آسمان مجازی یکی دیگر از نمونه تولیدات شرکت نیکروز می باشد که با بهرهگیری از بهترین تکنولوژی روز دنیا و استفاده از بهترین ابزارهای چاپ و مواد لازم به ایجاد این نوع از طرح های خاص و جالب دکوراسیون داخلی کرده است .

آسمان مجازی چیست؟

کار در دنیای امروزی با فشارهای روحی و جسمی فراوانی همراه است. وقتیکه در زمان عبور از خیابانهای پرترافیک با هوایی آلوده به محیط کار می رسیم یا پس از یک روز کاری پر مشغله و خسته کننده به خانه بر می گردیم ، دوست داریم در محیطی بسیار آرام  به کار یا استراحت بپردازیم و این حق مسلم ماست .

سقف کاذب یکی از راهکارهایی است که با الهام از طبیعت و متناسب با روحیات انسان معماری و دکوراسیون داخلی محیط خانه یا محیط کار را به گونه ای طراحی می کند که می تواند ما را در رسیدن به آرامش و کاستن خستگی های روحی یاری نماید.

آسمان مجازی نوعی سقف کاذب می باشد که در سالهای اخیر در ایران رایج شده است که با استفاده از نورپردازی ها و تصاویری از آسمان و طبیعت بیرون ، در کنار سقف های کاذب دیگر ساخته می شود و فضای خانه یا محیط کار را از حالت خشکی و ساده و و بی روح بودن به فضایی آرامبخش تبدیل می کند .این سقف های کاذب به گونه ای طراحی می شوند که کاملا واقعی به نظر می آیند و الهام بخش حس خوب و لذتی همیشگی است .

خواص و ویژگی ها

ایجاد محیط آرام و کاهش استرس
بهبود حالات روحی بیمار در بیمارستانها
نصب آسان
خاصیت ضد باکتری و دافع گرد و غبار

این سقف از سه قسمت اصلی تشکیل می شود
سازه نورپردازی: از لامپهای متنوعی برای طراحی نورپردازی استفاده می شود.
سازه سقف کاذب: با رعایت فاصله مناسب از سازه نورپردازی و متناسب با ابعاد سقف های کاذب دیگر ساخته می شود.
تایل آسمان مجازی : عامل متمایز کننده و اصلی این سقف از سقف های دیگر می باشد. در واقع تصاویر زیبا و دل انگیز بر روی تایلها چاپ می شود.

گالری تصاویر آسمان مجازی| نمونه طرح ها

آسمان های مجازی در کنار طرح ها و خدمات دیگر نیکروز قرار گرفته است و محیطی دل انگیز و زیبا و شادابی را پدید آورده است شاید امروزه دیدن یک آسمان آبی پاک برای بسیاری از ما امکان پذیر نباشد ولی دیدن عکس و طرحی از این زیبایی طبیعت به خوبی تداعی گر آن می باشد .

تصاویری از سقف های کاذب و یا آسمان مجازی توسط شرکت نیکروز اراک 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده + 1 =