چاپ دیجیتالی روی کرکره

آسمان مجازی
آسمان مجازی سه بعدی
بهمن ۱۸, ۱۳۹۵
افزون بر 2 میلیون و 298 هزار
افزون بر ۲ میلیون و ۲۹۸ هزار سهم در بورس سمنان معامله شد
بهمن ۱۹, ۱۳۹۵

چاپ دیجیتالی روی کرکره

چاپ روی کرکره – رول آپ

در این مجموعه چاپ کرکره بصورت دیجیتال، مستقیم روی سطح کرکره صورت می گیرد. چاپ دیجیتال به شما این امکان را میدهد که بدون محدودیت در طرح ، ابعد و یا تعداد رنگ، از فضای تبلیغاتی کرکره خود استفاده نمایید. استقاده از چاپ کرکره بصورت تبلیغات دیداری یکی از موثر ترین روشهای تبلیغاتی می باشد که مجموعه های بسیار بزرگ از بیلبرد های تبلیغاتی در سطح گسترده تر از آن استفاده می نمایند. چاپ کرکره ( مستقیم ) با بهره گیری از سیستم یو وی جت ( UV Jet ) مقاومت چاپ را در مقابل نور ضمانت نموده و هیچ حلالی از قبیل تینر، بنزین و از جمله آب ندارد. بنابراین کاملا قابل شستشو و متناسب با شرایط بد آب و هوایی می باشد. این مجموعه با کادر مجهز و فنی برای متقاضیانی که کرکره های خود را بدون چاپ نصب نموده اند، شرایط را برای استفاده از چاپ کرکره محیا نموده و تمامی مراحل چاپ کرکره یک روزه انجام می پذیرد.

اگر شما هم در انتخاب بهترین کفپوش دچار تردید شده اید پیشنهاد نیکروز مطالعه مقاله انتخاب کفپوش مناسب می باشد .

خدمات چاپ روی کرکره

رقابت در بازار را فقط با ایجاد تبلیغات موثرتر میتوان تسخیر کرد ؛ وموثرترین راه ؛ تبلیغات دیداری در بین عموم جامعه میباشد ، چرا که نمیتوان آنها را ندید و گذشت و اغلب انها با توجه به چاپ تصاویر معنادار احتیاج چندانی به سواد برای فهم ندارند.

وفقط بنا بر همین اصول ساده است که هزینه تبلیغات روی تابلوهای شهری و بیلبوردها بسیار گران و گزاف میباشد . پس میتوان از کرکره های فروشگاهها و اماکن اداری و تجاری و خدماتی بهترین بهره برداری را برای همیشه داشت .

چاپ مستقیم انتی یووی روی کرکره و فلزات بسیار چسبنده و با تثبیت بالایی میباشد ، در مقابل فرسایشات جوی ،نور خورشید ، باران و الودگیهای هوا بسیار مقاوم است  و مرور زمان باعث افت کیفیت و رنگ پریدگی ان نمیشود ، در مقابل تینر و مواد شوینده تغییر رنگ نمیدهد  و به سادگی قابل شستشو میباشد .

چاپ کرکره

چاپ روی کرکره

چاپ روی کرکره

گالری تصاویر چاپ روی کرکره را حتما مشاهده نمایید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *