قیمت آسمان مجازی

آسمان نخل و درختان استوایی
آسمان نخل و درختان استوایی
بهمن ۵, ۱۳۹۶
آسمان مجازی آشپزخانه
آسمان مجازی آشپزخانه
بهمن ۱۶, ۱۳۹۶

قیمت آسمان مجازی

آسمان مجازی

آسمان مجازی در واقع یک نوع سقف کشسان جذاب و جدید است که بر روی سقف خانه شما نصب میشود و حاوی تصاویری از محیط بیرون از جمله آسمان ، درختان ، گلها و... می باشد. شرکت نیکروز این امکان را به شما میدهد که تصاویر آسمان خانه تان مثلا آشپزخانه ، راهرو ها و یا حتی فضاهایی مثل داروخانه ها ، آزمایشگاه ها ، و همچنین اماکن پزشکی و درمانی کاملا در اختیار شما بوده و با سلیقه شما طراحی و ساخته میشود تا محیطی آرام و دلنشین و بدور از دغدغه شهری را فراهم آورد.
آسمان مجازی را در کجا استفاده می کنند؟

شاید سوالی که برای خیلی از مشتریان و یا کاربر ها در ذهن دارند این است که آسمان مجازی و یا سقف کشسانی چه کاربردی دارند. آسمان مجازی یکنواخت بودن منازل و محیط کار را بهبود میبخشد و باعث رفع افسردگی وخستگی میشود . هیچ چیز به اندازه یک تصویر و یا منظره خاص نمی تواند موجب سرزندگی و نشاط بخشیدن به یک محیط شود. انتخاب یک آسمان مجازی جنگل میتواند تداعی گر یک محیط شاداب و با طراوت باشد. یک سقف کشسانی خاص میتواند از لحاظ تامین نور محیط کوچک نقش مهمی را داشته باشد.
واحد قیمت گذاری آسمان مجازی به صورت تایل (کاشی) محاسبه میشود. شما میتوانید برای اطلاعات بیشتر از قیمت و شرایط نصب آسمان مجازی با شماره 09183613549 تماس بگیرید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *