آسمان مجازی

سرامیک سه بعدی
سرامیک سه بعدی
دی ۱۴, ۱۳۹۵
پنجره مجازی
پنجره مجازی
دی ۱۴, ۱۳۹۵

آسمان مجازی

آسمان مجازی چیست؟کار در دنیای امروزی با فشارهای روحی و جسمی فراوانی همراه است. وقتیکه در زمان عبور از خیابانهای پرترافیک با هوایی آلوده به محیط کار می رسیم یا پس از یک روز کاری پر مشغله و خسته کننده به خانه بر می گردیم ، دوست داریم در محیطی بسیار آرام به کار یا استراحت بپردازیم و این حق مسلم ماست .سقف کاذب یکی از راهکارهایی است که با الهام از طبیعت و متناسب با روحیات انسان معماری و دکوراسیون داخلی محیط خانه یا محیط کار را به گونه ای طراحی می کند که می تواند ما را در رسیدن به آرامش و کاستن خستگی های روحی یاری نماید. آسمان مجازی نوعی سقف کاذب می باشد که در سالهای اخیر در ایران رایج شده است که با استفاده از نورپردازی ها و تصاویری از آسمان و طبیعت بیرون ، در کنار سقف های کاذب دیگر ساخته می شود و فضای خانه یا محیط کار را از حالت خشکی و ساده و و بی روح بودن به فضایی آرامبخش تبدیل می کند .این سقف های کاذب به گونه ای طراحی می شوند که کاملا واقعی به نظر می آیند و الهام بخش حس خوب و لذتی همیشگی است .
داستان دقیقا از زمانی شروع شد که طبیعت از ما فاصله گرفت و همچون کودکی که از آغوش مادرش فاصله گرفته باشد ،شرکت نیکروز تمام تلاش خود را کرده که به طبیعت نزدیک شود و آن را به محل زندگی نزدیک کند. اجرای انواع سقف کاذب آسمان مجازی شرکت نیکروز جایگزینی مناسب جهت اجرا در سقف های کاذب در مراکز مسکونی ، تجاری ، اداری ، درمانی و ... می باشد. شرکت نیکروز تمام تلاش خود را در جهت رشد و ارتقای فرهنگ و سبک معماری ارگانیک( طبیعت گرا) و جلوگیری از گسترش آلاینده های زیست محیطی و تلاش در جهت بالا بردن انگیزه و نشاط در محیط ، بالا بردن آستانه صبر افراد ، زیباسازی فضاهای معماری و تلاش در جهت تولید جدیدترین محصولات دکوراسیون داخلی انجام داده است.شرکت نیکروز با استفاده از مجریان سقف های کاذب پیش ساخته در جهت اجرای پروژه ها ، استفاده از ایده پردازان و طراحان دکوراسیون داخلی ، استفاده از متخصصین الکترونیک و صنعت نورپردازی درجهت بالا بردن کیفیت و شیوه های نورپردازی و کاهش مصرف بی رویه انرژی و جلوگیری از گسترش آلاینده های زیست محیطی تمام تلاش خود را کرده است تا رضایت مشتری را جلب نماید. آسمان مجازی یکی دیگر از نمونه تولیدات شرکت نیکروز می باشد که با بهره گیری از بهترین تکنولوژی روز دنیا و استفاده از بهترین ابزارهای چاپ و مواد لازم به ایجاد این نوع از طرح های خاص و جالب دکوراسیون داخلی کرده است .
آسمان مجازی

شناگر
کد طرح:t7

آسمان مجازی

شناگر
کد طرح:t17

آسمان مجازی

دلفین
کد طرح:f1

آسمان مجازی

شناگر
کد طرح:t2

آسمان مجازی

دلفین
کد طرح:f2

آسمان مجازی

شناگر
کد طرح:t6

آسمان شناگر و دریا
تفاوت آسمان مجازی و سقف کشسانی
آسمان مجازی و سقف های کشسانی از ایده های نوین و جدید در زمینه دکوراسیون داخلی میباشند که آسمان مجازی و سقف کشسانی هر دو از جنس پی وی سی هستند. مهمترین تفاوت آنها این است که آسمان مجازی بصورت تایل های 60 در 60 و در اصطلاح بصورت پازل میباشد اما سقف کشسانی بصورت یکپارچه میباشد.
آسمان مجازی در واقع تلفیقی از سقف کاذب مشبک و تصاویر آسمان با بالاترین کیفیت تصویر به صورت کاملا ضد آب می باشد که از سه قسمت تشکیل شده است:
سازه نورپردازی
سازه سقف کاذب
تایل های آسمان مجازی
1. سازه نور پردازی:
قسمت اول آسمان مجازی سازه نور پردازی است . تقریبا هر جا سقف کشسان نصب میشود نور پردازی مناسب با فضای موجود نیز در آن نصب می شود.
این نور پردازی بسته به نوع سقف کشسان و آسمان مجازی دارای تنوع و انعطاف زیادی است و تقریبا با هر دکوراسیون و سلیقه ای همخوانی دارد . معمولا در نور پردازی آسمان مجازی از لامپ های RGB و مهتابی هایSMD و فیبرهای نوری استفاده میکند.

2. سازه سقف کاذب:
قسمت دوم آسمان مجازی سازه سقف کاذب است . این قسمت با توجه به سلیقه و و هزینه ی مشتری تنوع زیادی دارد .
به این صورت که مشتری با توجه به محیط مورد نظر یکی از طرح های آسمان مجازی را انتخاب میکند و شرکت نیکروز در فضای مشخص شده به صورت تایل های (30 * 30 _60*60 _ 120*120) به بهترین روش نصب میکند .

3. تایل های آسمان مجازی :
سومین قسمت آسمان مجازی تایل های آسمان مجازی است . خصوصیت این نوع سقف با سایر سقف های کاذب ( مزیت اصلی آن ) تایل های آن است.
به این صورت که روی تایل های آسمان مجازی طرح های بسیار با کیفیتی که ترکیبی از :
آسمان با ترکیبی از المان های درخت و ابر ( آسمان بهاری ، زمستانی ، پاییزی )
دریا و ماهی و دلفین ها
پرندگان و آسمان
طرح های اسلیمی و رومی
و حتی المان های غیر طبیعی مثل بالن و هواپیما و ....
مطابق با سلیقه مشتری و با توجه به طرح های موجود روی تایل ها چاپ می گردد.
تعداد تایل ها با توجه به فضا و بودجه مشتری قابلیت انتخاب و سفارش دارد.
آسمان مجازی

آسمان بهاری
کد طرح:061

آسمان مجازی

آسمان بهاری
کد طرح:04

آسمان مجازی

آسمان بهاری
کد طرح:010

آسمان مجازی

آسمان بهاری
کد طرح:024

آسمان مجازی

آسمان بهاری
کد طرح:056

آسمان مجازی

آسمان بهاری
کد طرح:059

آسمان مجازی

آسمان بهاری
کد طرح:033

آسمان مجازی

آسمان بهاری
کد طرح:09

آسمان بهاری
کاربرد آسمان مجازی
مشغله های روزمره و شلوغی ها و آلودگی تأثیرات مخرب و منفی بر آرامش روحی و روانی ساکنان شهر های مختلف گذاشته است به همین دلیل در جهت کاهش این اثرات اولین محیط محل کار و منازل مسکونی و حتی محیط های تفریحی و فرهنگی می باشد . یکی از عوامل کاهش اضطراب و خستگی های روحی و روانی ، طراحی و زیباسازی محیط اطراف است. برای تحقق این آرامش المان هایی در دکوراسیون موجود است که یکی از آنها استفاده از آسمان مجازی است که علاوه بر افزایش جذابیت و زیبایی محیط در آرامش بصری و در نتیجه آرامش روحی بسیار مؤثر می باشند همین امر موجب شده است که از این ایده به روز دنیا، در جایگاه های مختلف مانند منازل مسکونی و اتاق خواب ها ، استخرها ، بیمارستان ها ، نمایشگاه ها و سالن های همایش ، شهربازی های سرپوشیده ، مجتمع های تجاری و ... استفاده شود تا محیطی زیبا و مدرن را برای همه ما به ارمغان آورد . طرح های آسمان مجازی کاملا سلیقه ای بوده و هر طور که مشتریان راضی و مایل باشند قابل پباده سازی و اجراست .

آسمان مجازی

آسمان شب
کد طرح:p20

آسمان مجازی

آسمان شب
کد طرح:p11

آسمان مجازی

آسمان شب
کد طرح:p15

آسمان مجازی

آسمان شب
کد طرح:p18

آسمان مجازی

آسمان شب
کد طرح:p10

آسمان مجازی

آسمان شب
کد طرح:p16

آسمان شب
آسمان مجازی

آسمان آبی و ابری
کد طرح:x41

آسمان مجازی

آسمان آبی و ابری
کد طرح:x24

آسمان مجازی

آسمان آبی و ابری
کد طرح:x42

آسمان مجازی

آسمان آبی و ابری
کد طرح:x7

آسمان مجازی

آسمان آبی و ابری
کد طرح:x39

آسمان مجازی

آسمان آبی و ابری
کد طرح:x40

آسمان آبی و ابری
روش های تمیز کردن آسمان مجازی
آسمان مجازی از جنس پی وی سی ساخته شده است و به همین دلیل نیاز چندانی به مراقبت و نگهداری ندارد. اما برای افزایش طول کارکرد آسمان مجازی توجه به توصیه های زیر لازم و ضروری است . از ویژگی های آسمان مجازی می توان به عدم جذب گرد و غبار اشاره کرد که سبب شده است، نیازی به گرد گیری منظم مانند کف پوش و پنجره نداشته باشد. اما شاید به طور اتفاقی آسمان مجازی شما کثیف شود که باید آن را تمیز کنید؛ اما در این میان به کارگیری مواد پاک کننده به طور صحیح قابل توجه است و باید به هنگام نظافت به آن توجه شود.
تمیز کردن آسمان مجازی با چه ماده پاک کننده ای بهتر است؟
عده ای زیادی که از آسمان مجازی در دکوراسیون خانه خود استفاده کرده اند از روش درست نظافت آن تا حدودی اطلاعات کافی را ندارند. به همین خاطر توجه به مطالب زیر می تواند کمک و راهنمای خوبی برای شما باشد.
به هیچ عنوان از موادی مثل حلال ها، استون و در تمیز کردن سقف کشسان استفاده نکنید.
برای گرد گیری لایه بیرونی آسمان مجازی از یک پارچه مرطوب و شیشه پاک کن استفاده کنید.
اگر سقف کشسان شما از نوع آینه ای یا همان لاکر با سطحی براق باشد می توانید از محلول الکل جهت تمیز سازی آن کمک بگیرید.
اگر سقف کشسان شما دارای رده خطی یا شیار باشد باید پارچه را به صورت کامل در امتداد آن حرکت داد.
و در آخر گرد گیری باقی مانده محلول پاکسازی را از روی سطح سقف پاک کرده و بار دیگر آن را با پارچه خشک تمیز کنید.

شما میتوانید برای اطلاعات بیشتر از قیمت و شرایط نصب آسمان مجازی با شماره 09183613549 تماس بگیرید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *